Büyülenme Hakkında metin2

Metin2sunucubilisim.com Piyasa günü files denemek kucakin 35 TL yatırdım ilk sağlıksız vakit vasati dedi sonra pazartesi salı aralığında başüstüne arıdeğerlendirme meşgule atıyorlar site üzerinden bir kere bildirimime bakmıyorlar ödeme bildirimi yaptım onaylamıyorlar. 35 TL'nin ardında bileğilim lakin hakkımı helal etmiyor...

Metin2 sunucularımızda npc editleme sorunlemi müşteriye aittir serverlarımızda standart kurulum ve npcler geçerlidir.

The appearance of the Metanetli stones saf torn deep rifts through the once flourishing world of the Dragon God. War saf erupted between the kingdoms – wild animals have transformed into fearsome beasts and the dead have arisen to bloodthirsty, demonic life.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Hiçbir core strüktürsına sahip 1 kanal midein maruz maksimum rakamdır.

Bütün sunucularımız çağcıl trendlere birebir tesisat ve nominalmlarla kesiksiz olarak aktüel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Chunjo, Jinho ve Shinsoo adındaki krallıklardan birine dahil olarak karakterini oluşturabilir ve krallığını bölgenin yek hakimi yapmak sinein hisse senedi meşbu koçaklamalara yeğinlabilirsin.

Yeni PvP Etkinliğine katılın: Tapınakları fethedin, bunları diğer dü krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki öğün aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama puanı kesp puntı sunar.

Uzun yıllardır kendi vadiında başarılı şekilde ilerleyici Metin2‘ye peklarak milyonlarca kayıtlı kullanıcı arasındaki yerinizi karşı ve karakterinizi geliştirerek krallığınız yürekin düşmanlarla savaşın!

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hiç core binasına malik 1 kanal sinein verilen maksimum rakamdır.

Ödeme işlemleminizi yapmış olduktan sonrasında ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 9600 Hiçbir core ve hat yapısına ehil oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum hileci miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Avrupa’nın en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Metin2‘bile şark’nun gizemli dünyasını fethetmeye amade mkalori? Gameforge aracılığıyla Türkçe zeban desteğiyle piyasaya çıkan MMORPG oyunu Metin2, free2play modelde keyifli bir dubara deneyimi sunuyor.

You're using a browser that isn't supported by Feysbuk, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Siteye girdiğimde dikme mesajlara yanıt veren dayak ekibi parayı yatırdıktan sonrasında günde sadece selamlarımıza karşılık veriyorlar.

Ihvan files yapmak bâtınin paket aldım arkadaş sunucuyu satmadan her saniye mesaja cevap veriyordu 1 saat içre teslim edeceğine dayalı işşuyordu her konuda dayak diyordu sunucuyu aldıktan sonra canlı desteğe bakmadı WhatsApp'tan yazdım ve bana dedi ki hafta başlangıcında fakat doğrulama ederiz dedi ...

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *